Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Iłowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Iłowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Iłowej jest możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów Koenigsegg z racji bytności laboratorium warsztatu z Iłowej. Ażeby uchronić się od trudności w użytkowaniu diesla Koenigsegg, przydaje się czasem przepłukać FAP, jest to dostępne u mechanika pod Iłowej. Osiągnięcie górnych limitów emisji spalin, dozwolonych przez normę EURO 6, wymaga sprawnego katalizatora SCR. Główną wadą, jaka dotyka pojazdy z logo Koenigsegg, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Iłowa jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, za pomocą filtrów FAP. Osobówki ze stajni Koenigsegg chlubią się bardzo dobrymi mechanizmami w sprawie zmniejszania poziomu produkcji gazów spalinowych. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Iłowej celującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być nieproste, jak również jest długotrwałe. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego kraju, jednak borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Odnowienie kondycji składowych filtrów FAP w Iłowej dla pojazdów marki Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że nowa metoda regeneracji zawędrowała do Iłowej. Namierz swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Koenigsegg w Iłowej, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Iłowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Iłowej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Iłowej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Iłowej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Iłowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Iłowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Iłowej 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Iłowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Iłowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Iłowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iłowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Iłowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłowa Żagańska ILO01G 51.501949/15.199990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer