Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kcynia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kcyni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, pomimo że moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie filtrów DPF w pracowni pod Kcynią. Diesle marki Koenigsegg mogą się poszczycić wybitnymi patentami w temacie redukcji ilości emitowanych gazów wydechowych. Cały szereg pojazdów osobowych w Kcyni to auta z silnikiem JTDM mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Nagminnie źródłem przytkanego katalizatora SCR, wytwórcy Koenigsegg, zdarza się inny defekt, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Katalizatory samochodowe operują w nadzwyczaj trudnych warunkach pracy, a więc w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku osiągów części. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się i wymagają naprawy, polecamy zatem pracownię w Kcyni. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Kcyni odnaleźć można warsztaty, trudniące się czyszczeniem DPF do pojazdów Koenigsegg. Usługi, między innymi naprawa DPF czy regeneracja FAP dla pojazdów marki Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie w Kcyni. Wybierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Koenigsegg w Kcyni, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kcyni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kcyni 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kcyni 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kcyni 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kcyni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kcyni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kcyni 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Kcyni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Kcyni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kcyni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kcyni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kcyni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kcynia Diabełek Nowa KCY01G 52.992569/17.494370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer