Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Korzenna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Korzennej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Korzenna odznacza się obecnością mechanika zajmującego się czyszczeniem filtrów i katalizatorów do aut z symbolem Koenigsegg. Korzenna należy do miast, które dotyka problem związany, z ilością cząstek stałych w powietrzu, czemu słynny producent Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Słynnej korporacji Koenigsegg nie powiodło się zachowanie koniecznych do spełnienia wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Często źródłem przytkanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Koenigsegg, bywa inny mankament, np. Niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Cały szereg samochodów osobowych w Korzennej to pojazdy z silnikiem CRDi wyposażone w filtr DPF, który musi się oddawać do odnawiania. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całej Polski, jednak walczą z utrudnieniami z katalizatorami. Prócz atrakcji dla turystów w Korzennej odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą DPF FAP do aut osobowych Koenigsegg. Filtry DPF chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, to jest w wydechu, przez co następuje spadek parametrów podzespołu. Poprawienie sprawności elementów katalizatorów samochodowych w Korzennej dla pojazdów Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Korzennej. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR albo płukanie FAP dla aut producenta Koenigsegg, znaleźć można w panelu po prawej, albo w warsztacie w Korzennej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Korzennej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Korzennej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Korzennej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Korzennej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Korzennej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Korzennej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Korzennej 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Korzennej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Korzennej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Korzennej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korzennej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Korzennej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korzenna Korzenna 329 KNN01A 49.683590/20.841320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer