Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Orzechowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Orzechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Orzechowo cieszy się sławą z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów FAP do samochodów osobowych z logo Koenigsegg. Filtry DPF FAP działają w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników części. Mnóstwo pojazdów osobowych w Orzechowie to pojazdy z silnikiem TDI posiadające filtr i katalizator, który potrzebuje regeneracji. Nierzadko wadą, z którą męczą się pojazdy znanego koncernu Koenigsegg, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie maksymalnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, wymaga sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Korporacji Koenigsegg nie udałoby się utrzymanie spodziewanych limitów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Bardzo często podłożem zapchanego katalizatora samochodowego, spod skrzydeł Koenigsegg, staje się inne uszkodzenie, np. Uszkodzony zawór EGR. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Koenigsegg znamionują się nadzwyczajnymi patentami w sprawie spadku poziomu produkcji gazów spalinowych. Wybierz mechanika, który jest specjalistą od Koenigsegg w Orzechowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie FAP dla aut Koenigsegg, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Orzechowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Orzechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Orzechowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Orzechowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Orzechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Orzechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Orzechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Orzechowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Orzechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Orzechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Orzechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Orzechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Orzechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orzechowo Miłosławska OCH01N 52.128262/17.480330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer