Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Piotrków Kujawski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Piotrkowie Kujawskim pojawiła się szansa czyszczenia filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Piotrkowa Kujawskiego. Oprócz niespodzianek dla turystów w Piotrkowie Kujawskim zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów Koenigsegg. Zdobycie maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Katalizatory samochodowe zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem firmę pod Piotrkowem Kujawskim. DPF-y wykonują pracę w niezwykle obciążonych warunkach , a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników części. Standardową słabością, jaka dotyka auta spod skrzydeł Koenigsegg, głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się uzyskanie niezbędnych do zrealizowania górnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Mnóstwo pojazdów osobowych w Piotrkowie Kujawskim to pojazdy z silnikiem CDTi mające wbudowany FAP, który musi się oddawać do regenerowania. Odzyskiwanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Piotrkowie Kujawskim dla marki Koenigsegg jest prawdopodobne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Piotrkowa Kujawskiego. Wykaz cen płukania katalizatorów samochodowych z samochodów Koenigsegg dla Piotrkowa Kujawskiego wstawiliśmy poniżej tego tekstu, można znaleźć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piotrkowie Kujawskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Piotrkowie Kujawskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piotrków Kujawski Piotrków Poduchowny Plac Henryka Sienkiewicza PTK01N 52.548019/18.496050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer