Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dobrodzień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dobrodzieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrodzień słynne jest z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów do aut marki Łada. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Dobrodzieniu wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Łada może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w wydechu, przez co następuje utrata parametrów części. Żeby uchronić się od utrudnień w eksploatacji pojazdu Łada, przydaje się czasem przepalać katalizator samochodowy, jest to udostępnione w laboratorium pod Dobrodzienia. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Dobrodzieniem. Auta osobowe i ciężarowe z logo Łada wyróżniają się nadzwyczajnymi sposobami w sferze redukcji zawartości produkowanych cząstek stałych. Dobrodzień jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Duża część samochodów osobowych w Dobrodzieniu to auta z silnikiem CRD mające zainstalowany DPF, który potrzebuje oczyszczania. Usługi takie jak naprawa katalizatorów oraz regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Łada, wyszukać można na naszej stronie internetowej, oraz w pracowni w Dobrodzieniu. Gdyż Łada, podobnie jak inne samochody wymaga do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy w Dobrodzieniu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dobrodzieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dobrodzieniu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dobrodzieniu 320
Mycie katalizatora Łada w Dobrodzieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dobrodzieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dobrodzieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dobrodzieniu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Dobrodzieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Dobrodzieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dobrodzieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrodzieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Dobrodzieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Księdza Gładysza POP-DOO2 50.728870/18.442430 Wyszukaj
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Pocztowa DOO009 50.727711/18.445770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer