Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dobrzyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dobrzycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dobrzycy istnieje sposobność naprawy filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z powodu obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Dobrzycy. Filtry FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Dobrzycy. Generowanie osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego FAP-a. Znanemu producentowi Łada nie byłoby możliwe wyprodukowanie koniecznych maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Główną wadą, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr FAP. Katalizatory SCR operują w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Dobrzycą zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Dobrzyca jest jednym z centrów, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Dobrzycy, czemu firma Łada dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Tabela z cenami mycia filtrów DPF/FAP z samochodów Łada dla Dobrzycy znajduje się pod zdjęciem, powinno być można porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia FAP. Znajdź swój warsztat, który naprawia samochody marki Łada w Dobrzycy, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dobrzycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dobrzycy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dobrzycy 320
Mycie katalizatora Łada w Dobrzycy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dobrzycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dobrzycy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dobrzycy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Dobrzycy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Dobrzycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dobrzycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrzycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Dobrzycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrzyca Nowe Osiedle Klonów DRZ01A 51.863449/17.599979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer