Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nienadowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nienadowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nienadowie znajduje się możliwość regenerowania filtrów DPF do samochodów osobowych Łada dzięki obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Nienadowy. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada mogą się pochwalić dobrymi metodami w zakresie ograniczania produkcji cząstek stałych. Łada to pojazdy, które cieszą się sławą na terenie całego świata, mimo to biedzą się z trudnościami z filtrami FAP. DPF-y operują w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości części. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Nienadowie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem DPF FAP do aut Łada. Odzyskanie maksymalnych wartości emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra FAP. Wyszukanie właściwego mechanika w Nienadowie celującego w autach Łada może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Główną bolączką, z jaką męczą się auta z symbolem Łada, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Zlokalizuj swój zakład, który naprawia samochody marki Łada w Nienadowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Lista cen regeneracji katalizatorów marki Łada dla Nienadowy widnieje w poniższej sekcji, można wyszukać w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nienadowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nienadowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nienadowie 320
Mycie katalizatora Łada w Nienadowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nienadowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nienadowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nienadowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Nienadowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Nienadowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nienadowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nienadowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nienadowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nienadowa Nienadowa 502C DBC01G 49.822639/22.401810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer