Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Radzionków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Radzionkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radzionkowie pojawiła się sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Radzionkowa. Zwykłą bolączką, na jaką narażone są pojazdy znanej firmy Łada, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF. Firmie Łada nie byłoby możliwe wytworzenie koniecznych do spełnienia górnych limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Prócz niespodzianek turystycznych pod Radzionkowem odszukać można zakłady, trudniące się naprawą FAP do samochodów Łada. Łada to auta osobowe i ciężarowe, które są znane w całej Europie i nie tylko, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy pracownię w Radzionkowie. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach, a więc w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Najczęściej w przypadku powodem zapchanego FAP-a, znanego koncernu Łada, staje się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzony zawór EGR. Namierz swój warsztat, który jest specjalistą od Łada w Radzionkowie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak inne marki wymaga do właściwego działania działających filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Radzionkowie wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Radzionkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Radzionkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Radzionkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Radzionkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Radzionkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Radzionkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Radzionkowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Radzionkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Radzionkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Radzionkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radzionkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Radzionkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radzionków Unii Europejskiej RDZ530 50.398140/18.895000 Wyszukaj
Radzionków Unii Europejskiej RDZ01ML 50.397549/18.894640 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer