Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Wuling, Wojnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Wuling w Wojniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wojnicz wyróżnia się z powodu laboratorium zajmującego się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych marki Wuling. Niemało samochodów w Wojniczu to auta z silnikiem na ropę mające zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do regenerowania. Wuling to osobówki, które są popularne w całym kraju, jednakże borykają się z trudnościami z katalizatorami. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, polecamy zatem pracownię w Wojniczu. By ustrzec się od trudności z pracą auta Wuling, potrzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Wojnicza. Oprócz rozrywek turystycznych w Wojniczu znaleźć można laboratoria, parające się płukaniem DPF do aut Wuling. Częstą niedoskonałością, z jaką męczą się auta wytwórcy Wuling, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Wuling znamionują się znakomitymi sposobami w dziedzinie obniżenia produkcji cząstek stałych. Ze względu fakt, że Wuling, niczym inne marki wymaga do sprawnej pracy niezepsutych filtrów FAP dlatego też polecamy w Wojniczu wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów a także płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Wuling, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, a także w laboratorium w Wojniczu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Wuling w Wojniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Wuling w Wojniczu 320
Regeneracja filtra FAP Wuling w Wojniczu 320
Mycie katalizatora Wuling w Wojniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Wuling w Wojniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Wuling w Wojniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Wuling w Wojniczu 1490
Wycinanie filtra FAP Wuling, usuwanie filtra FAP Wuling w Wojniczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Wuling w Wojniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Wuling w Wojniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wojniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Wuling

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Wuling w Wojniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojnicz Kolonia Nadbrzeżna WJN948 49.954208/20.831341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer