Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Działoszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Działoszynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w autach Baojun z silnikiem napędzanym ropą, choć element ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie DPF w warsztacie pod Działoszynem. Osiągnięcie limitów produkcji spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Klasyczną niedoskonałością, z jaką zmagają się osobówki znanej marki Baojun, zazwyczaj, mające silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Baojun to osobówki, jakie są słynne na całym świecie, ale borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Działoszynie odnaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem DPF do aut osobowych Baojun. Duża część aut w Działoszynie to samochody z silnikiem JTD mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga czyszczenia. Ażeby uniknąć komplikacji z eksploatacją auta Baojun, potrzeba okresowo przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Działoszyna. Dobranie właściwego zakładu mechaniki w Działoszynie specjalizującego się w autach Baojun może być trudne, oraz jest żmudne. Ze względu fakt, że Baojun, tak jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania kompletnych katalizatorów zalecamy w Działoszynie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cenami czyszczenia katalizatorów dedykowanych do Baojun dla Działoszyna można znaleźć poniżej tego tekstu, powinno być można przeglądnąć tam, jaka jest cena za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Działoszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Działoszynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Działoszynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Działoszynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Działoszynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Działoszynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Działoszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Działoszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Działoszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Działoszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Działoszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Działoszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Działoszyn Osiedle Na Stoku Józefa Piłsudskiego DLN01N 51.117470/18.875580 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer