Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Międzybórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Międzyborzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Międzyborzu pojawiła się możliwość mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Baojun z racji działalności warsztatowego laboratorium z Międzyborza. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się i wymagają regeneracji, zalecamy zatem współpracę z Międzyborzem. Uzyskanie pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego katalizatora SCR. Filtry FAP operują w nadzwyczaj trudnych warunkach, a więc w układzie wydechowym, przez co następuje spadek właściwości podzespołu. Pojazdy z logo Baojun znamionują się kapitalnymi patentami w sprawie redukowania produkcji gazów wydechowych. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Międzyborzem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut Baojun. Najczęściej przyczyną uszkodzenia katalizatora, spod znaku Baojun, jest inny defekt, czego przykładem może być: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Międzybórz należy do miast, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Międzyborza, czemu firma Baojun usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Baojun, można znaleźć po prawej stronie, jak również w warsztatowym laboratorium w Międzyborzu. Tabela z cenami płukania filtrów DPF/FAP z samochodów Baojun dla Międzyborza widnieje w części strony poniżej, powinno być można znaleźć tam, jaka jest cena za wykonanie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Międzyborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Międzyborzu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Międzyborzu 398
Mycie katalizatora Baojun w Międzyborzu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Międzyborzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Międzyborzu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Międzyborzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Międzyborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Międzyborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Międzyborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Międzyborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Międzyborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzybórz Cło Wrocławska MDB01N 51.403839/17.666321 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer