Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dacia, Skrwilno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dacia w Skrwilnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Skrwilnie istnieje możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Dacia z racji bytności warsztatowego laboratorium z Skrwilna. Odszukanie odpowiedniego mechanika w Skrwilnie wyspecjalizowanego w samochodach Dacia może być niełatwe, i jest żmudne. Dacia to diesle, jakie są słynne na całym świecie, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Skrwilnem odszukać można warsztaty, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów Dacia. Niemało pojazdów osobowych w Skrwilnie to pojazdy z silnikiem JTD mające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Główną bolączką, z którą męczą się pojazdy firmy Dacia, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Dacia mogą się poszczycić bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie spadku poziomu produkcji gazów wydechowych. Skrwilno jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Skrwilna, czemu firma Dacia stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF. Wyszukaj mechanika, który naprawia samochody marki Dacia w Skrwilnie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Cennik usług regeneracji filtrów cząstek stałych od Dacia dla Skrwilna widnieje w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by zweryfikować na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dacia w Skrwilnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dacia w Skrwilnie 320
Regeneracja filtra FAP Dacia w Skrwilnie 320
Mycie katalizatora Dacia w Skrwilnie 320
Płukanie katalizatora SCR Dacia w Skrwilnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dacia w Skrwilnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dacia w Skrwilnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Dacia, usuwanie filtra cząstek stałych Dacia w Skrwilnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Dacia w Skrwilnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dacia w Skrwilnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Dacia:

Wybierz punkt w Skrwilnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dacia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dacia w Skrwilnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skrwilno Łąkowa SRL01E 53.021660/19.618879 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer