Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Datsun, Wiązów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Datsun w Wiązowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wiązowie istnieje możliwość płukania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Datsun z racji bytności laboratorium warsztatu z Wiązowa. Odnalezienie kompetentnego zakładu w Wiązowie wyspecjalizowanego w samochodach Datsun może dostarczyć kłopotów, jak również jest długotrwałe. Aby uniknąć problemów z użytkowaniem samochodu Datsun, potrzeba od czasu do czasu przeczyścić FAP, jest to możliwe w pracowni pod Wiązowa. Wiązów jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Datsun usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Datsun to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, ale walczą z bolączkami z katalizatorami. Zwykłą słabością, na jaką narażone są osobówki znanego koncernu Datsun, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Sporo samochodów osobowych w Wiązowie to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające zamontowany DPF, który wymaga odnawiania. Katalizatory SCR pracują w niezwykle obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty parametrów części. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP a także płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Datsun, wyszukać można w panelu bocznym, a także w warsztacie w Wiązowie. Dobierz swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Datsun w Wiązowie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Datsun w Wiązowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Datsun w Wiązowie 320
Regeneracja filtra FAP Datsun w Wiązowie 320
Mycie katalizatora Datsun w Wiązowie 320
Płukanie katalizatora SCR Datsun w Wiązowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Datsun w Wiązowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Datsun w Wiązowie 1490
Wycinanie filtra FAP Datsun, usuwanie filtra FAP Datsun w Wiązowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Datsun w Wiązowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Datsun w Wiązowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wiązowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Datsun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Datsun w Wiązowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wiązów Pocztowa WIA01N 50.810951/17.201420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer