Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łaszczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łaszczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łaszczów słynie z mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów i katalizatorów do aut marki Hino Motors. Typową usterką, która dotyka diesle ze stajni Hino Motors, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Filtry DPF utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym warsztat z Łaszczowa. Mnóstwo samochodów w Łaszczowie to samochody z silnikiem TDDI mające zainstalowany filtr DPF, który musi się oddawać do regenerowania. Odszukanie właściwego mechanika w Łaszczowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Hino Motors znamionują się wzorcowymi sposobami w kwestii zmniejszania produkcji zanieczyszczonych spalin. Słynnej marce Hino Motors niemożliwe byłoby zachowanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów produkcji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Łaszczów jest jednym z centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Hino Motors próbuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zlokalizuj swój warsztat, który specjalizuje się w Hino Motors w Łaszczowie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Usługi takie jak naprawa DPF oraz płukanie FAP dla aut marki Hino Motors, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, oraz u mechanika w Łaszczowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łaszczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łaszczowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łaszczowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łaszczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łaszczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łaszczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łaszczowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Łaszczowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Łaszczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łaszczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer