Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Głogówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Głogówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, choć moduł ten zużywa się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Głogówkiem. Najczęściej podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Holden (HSV), jest inny problem, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. By unikać przykrości w użytkowaniu pojazdu Holden (HSV), należy okazjonalnie przepalać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Głogówka. Znalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Głogówku wyspecjalizowanego w autach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Osobówki wytwórcy Holden (HSV) cieszą się dobrymi metodami w zagadnieniu ograniczenia emisji zanieczyszczonych spalin. Zachowanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje działającego DPF-a. Głogówek jest jednym z centrów, jakie biją na alarm w związku, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Częstą niedoskonałością, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle z logo Holden (HSV), szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych. Ulepszenie wydolności części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Głogówku dla marki Holden (HSV) jest osiągalne, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Głogówka. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Holden (HSV), można odszukać na naszej stronie internetowej, czy u mechanika w Głogówku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Głogówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Głogówku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Głogówku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Głogówku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Głogówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Głogówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Głogówku 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Głogówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Głogówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Głogówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głogówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Głogówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głogówek Piotra Skargi GGK01A 50.351421/17.863340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer