Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Leżajsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Leżajsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Leżajsku znajduje się sposobność odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania mechanika z Leżajska. Filtry DPF działają w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek możliwości części. Nagminnie powodem usterki filtra DPF, z logo Holden (HSV), bywa inna usterka, za przykład może posłużyć: niesprawna pompa Common Rail. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Holden (HSV) mogą się poszczycić nadzwyczajnymi sposobami w sferze zredukowania poziomu emisji gazów spalinowych. Katalizatory stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy pracownię w Leżajsku. Leżajsk jest jednym z centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Nierzadko bolączką, z jaką biedzą się samochody spod znaku Holden (HSV), szczególnie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Cały szereg pojazdów osobowych w Leżajsku to samochody z silnikiem CDI posiadający zainstalowany FAP, który potrzebuje płukania. Zrewaloryzowanie możliwości części filtrów FAP w Leżajsku dla pojazdów marki Holden (HSV) jest bezproblemowe, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Leżajska. Dlatego że Holden (HSV), równorzędnie jak inne marki domaga się do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też zalecamy w Leżajsku wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Leżajsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Leżajsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Leżajsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Leżajsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Leżajsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Leżajsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Leżajsku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Leżajsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Leżajsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Leżajsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Leżajsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Leżajsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leżajsk Hutnicza LEZ01N 50.272518/22.415680 Wyszukaj
Leżajsk Borki Mikołaja Kopernika LEZ02A 50.261028/22.416821 Wyszukaj
Leżajsk Borki Adama Mickiewicza LEZ01A 50.262718/22.419201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer