Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lubartów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lubartowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubartów słynne jest z powodu laboratorium zajmującego się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Holden (HSV). Holden (HSV) to diesle, które są słynne na terenie całego kraju, jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Ażeby uniknąć utrudnień podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), przydaje się okazjonalnie przeczyścić filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lubartowa. Częstą bolączką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV), w większości wypadków, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Standardowo podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP, z symbolem Holden (HSV), staje się inna usterka, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Zdobycie górnych osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego katalizatora. Firmie Holden (HSV) nie udałoby się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia górnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Lubartowie. Przywrócenie sprawności części filtrów cząstek stałych DPF w Lubartowie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, gdyż regeneracja wodna zdołała przybyć do Lubartowa. Cennik usług regeneracji filtrów cząstek stałych pochodzących z Holden (HSV) dla Lubartowa można znaleźć w części strony poniżej, należy porównać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lubartowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lubartowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lubartowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lubartowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lubartowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubartowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lubartowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Lubartowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubartowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lubartowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubartowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lubartowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubartów Lubelska LUR01A 51.445919/22.612181 Wyszukaj
Lubartów Jacek Lubelska LUR02A 51.449089/22.610279 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer