Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Radzymin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Radzyminie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część tę dotykają usterki, w czym poradzić może płukanie filtrów DPF w pracowni pod Radzyminem. Cały szereg pojazdów osobowych w Radzyminie to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany katalizator SCR, który musi się oddawać do płukania. Holden (HSV) to samochody, jakie są popularne na terenie całej Polski, jednakże zmagają się z kwestią z katalizatorami. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Radzyminie specjalizującego się w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, i jest pracochłonne. Główną usterką, z jaką biedzą się auta ze stajni Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony DPF. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, przez co filtry FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Radzyminem. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra DPF. Ażeby zabezpieczyć się od trudności z użytkowaniem diesla Holden (HSV), potrzeba okresowo przeczyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Radzymina. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Radzyminie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Usługi takie jak czyszczenie DPF a także regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Holden (HSV), można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie samochodowym w Radzyminie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Radzyminie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Radzyminie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Radzyminie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Radzyminie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Radzyminie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Radzyminie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Radzyminie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Radzyminie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Radzyminie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Radzyminie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radzyminie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Radzyminie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radzymin Weteranów RAZ01N 52.420650/21.176180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer