Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Wąchockiem. Wąchock należy do miast, jakie biją na alarm związany, z zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Wiele pojazdów osobowych w Wąchocku to auta z silnikiem CRD mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje mycia. Prócz rozrywek turystycznych w Wąchocku zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Holden (HSV). Filtry FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy pracownię w Wąchocku. Osiągnięcie pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra DPF. Nierzadko wadą, na jaką narażone są osobówki z symbolem Holden (HSV), w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) szczycą się kapitalnymi mechanizmami pracy w zakresie redukcji poziomu emisji zanieczyszczeń. Lista cennika regenerowania filtrów FAP od Holden (HSV) dla Wąchocka umieszczono w poniższej sekcji, można wyszukać w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie czyszczenia FAP. Odzyskanie efektywności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Wąchocku dla pojazdów Holden (HSV) jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna trafiła do Wąchocka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wąchocku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer