Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Barlinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Barlinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Barlinek wyróżnia się z powodu warsztatu samochodowego zajmującego się myciem katalizatorów samochodowych do aut osobowych spod skrzydeł Infiniti. Dobranie adekwatnego mechanika w Barlinku przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może być trudne, oraz jest długotrwałe. Słynnemu producentowi Infiniti nie udałoby się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Barlinek jest jednym z ośrodków, jakie mają problem powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Barlinka, czemu znany producent Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów. Typową słabością, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem warsztat w Barlinku. Cały szereg aut w Barlinku to samochody z silnikiem i-CTDi mające zamontowany filtr cząstek stałych, który dopomina się regenerowania. Ponieważ Infiniti, tak jak inni producenci wymaga do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych warto nadmienić, by w Barlinku wziąć pod skrzydła filtr DPF. Znajdź swój zakład mechaniki, który pomoże z Infiniti w Barlinku, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Barlinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Barlinku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Barlinku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Barlinku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Barlinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Barlinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Barlinku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Barlinku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Barlinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Barlinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Barlinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Barlinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barlinek Gorzowska BRL01E 52.986771/15.203490 Wyszukaj
Barlinek Przemysłowa BRL01ML 52.995209/15.203190 Wyszukaj
Barlinek Żabia BRL01A 52.990509/15.212730 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer