Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kańczuga

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kańczudze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kańczudze wystąpiła sposobność płukania filtrów DPF do samochodów osobowych Infiniti z racji pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Kańczugi. Filtry DPF wykonują pracę w niezwykle trudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Odszukanie specjalistycznego zakładu w Kańczudze wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Cały szereg pojazdów osobowych w Kańczudze to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające zamontowany katalizator SCR, który musi się oddawać do odnawiania. Klasyczną wadą, jaka dotyka samochody wytwórcy Infiniti, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Standardowo powodem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Infiniti, jest inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Kańczugą odszukać można warsztaty, zajmujące się naprawą DPF do aut osobowych Infiniti. Auta osobowe i ciężarowe marki Infiniti wyróżniają się doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie redukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Tabela z cenami mycia filtrów FAP pochodzących z Infiniti dla Kańczugi zamieściliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych. Poprawienie efektywności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Kańczudze dla pojazdów Infiniti jest dostępne, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Kańczugi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kańczudze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kańczudze 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kańczudze 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kańczudze 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kańczudze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kańczudze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kańczudze 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Kańczudze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kańczudze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kańczudze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kańczudze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kańczudze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kańczuga Józefa Piłsudskiego KNG01A 49.980419/22.419359 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer