Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Leśnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Leśnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Leśnica chlubi się obecnością warsztatu zajmującego się myciem katalizatorów do aut korporacji Infiniti. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Leśnicą odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nagminnie podłożem usterki katalizatora, korporacji Infiniti, jest inne niedociągnięcie, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Ażeby uniknąć problemów z użytkowaniem auta Infiniti, należy okresowo wyczyścić filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Leśnicy. Odszukanie profesjonalnego warsztatu w Leśnicy wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być nieproste, i jest czasochłonne. Leśnica należy do centrów, które biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Filtry DPF pracują w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości części. Osobowe i ciężarowe diesle marki Infiniti mogą się poszczycić wyjątkowymi patentami w sferze zredukowania zawartości emitowanych spalin. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Infiniti dla Leśnicy ulokowaliśmy w części strony poniżej, należy odszukać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi regeneracji DPF FAP. Odnajdź swój zakład, który specjalizuje się w Infiniti w Leśnicy, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Leśnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Leśnicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Leśnicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Leśnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Leśnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Leśnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Leśnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Leśnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Leśnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Leśnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Leśnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Leśnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leśnica Księża Wieś Zdzieszowicka LSC01N 50.429100/18.182360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer