Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Staszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Staszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Staszowie jest szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti z powodu funkcjonowania laboratorium z Staszowa. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, polecamy warsztat w Staszowie. Słynnej marce Infiniti mogłoby nie powieść się generowanie oczekiwanych maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez montażu filtrów DPF. Najczęściej przyczyną usterki FAP-a, znanej firmy Infiniti, trafia się inna usterka, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Częstą usterką, dotykającą pojazdy firmy Infiniti, w szczególności, gdy za napęd służy silnik diesla, jest brudny od sadzy FAP. Infiniti to osobówki, które są popularne na terenie całego świata, ale borykają się z kwestią z katalizatorami. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Staszowem zlokalizować można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Auta znanego koncernu Infiniti mogą się poszczycić bardzo dobrymi mechanizmami w sprawie redukcji emisji zanieczyszczonych spalin. Gdyż Infiniti, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Staszowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również regeneracja katalizatorów dla samochodów marki Infiniti, wyszukać można na naszej stronie internetowej, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Staszowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Staszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Staszowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Staszowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Staszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Staszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Staszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Staszowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Staszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Staszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Staszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Staszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Staszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Staszów Osiedle Wschód Opatowska SSW01N 50.567089/21.168280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer