Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sulęcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sulęcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sulęcin słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do aut firmy Infiniti. Żeby uniknąć utrudnień przy prowadzeniu diesla Infiniti, należy co jakiś czas wyczyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Sulęcina. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Sulęcinem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nieraz powodem usterki FAP-a, znanego koncernu Infiniti, bywa inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: nieszczelne turbo. Filtry DPF FAP działają w niezwykle skomplikowanych warunkach, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Infiniti to samochody, które cieszą się uznaniem w całym kraju, jednakże biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Sulęcin należy do ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Słynnej firmie Infiniti niemożliwe byłoby osiągnięcie potrzebnych górnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Infiniti w Sulęcinie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów FAP z Infiniti dla Sulęcina można znaleźć w poniższej sekcji, istnieje możliwość by porównać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sulęcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sulęcinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sulęcinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sulęcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sulęcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sulęcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sulęcinie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Sulęcinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Sulęcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sulęcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sulęcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sulęcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulęcin Osiedle Kopernika Kupiecka SLN02N 52.439381/15.120470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer