Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Bulowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Bulowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bulowice znane jest z warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Isuzu. Isuzu to pojazdy, które cieszą się uznaniem w całym kraju, ale walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Bulowicami odnaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut Isuzu. Typową bolączką, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Isuzu, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Bulowicami. Słynnej marce Isuzu nie udałoby się generowanie spodziewanych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF. Pojazdy ze stajni Isuzu szczycą się znakomitymi sposobami w zakresie obniżenia poziomu emisji spalin. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów w eksploatacji diesla Isuzu, potrzeba od czasu do czasu przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Bulowic. Wyszukaj warsztat, który jest specjalistą od Isuzu w Bulowicach, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony. Taryfikator usług mycia filtrów DPF marki Isuzu dla Bulowic znajduje się w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tym cenniku, jaka jest cena za usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Bulowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Bulowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Bulowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Bulowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Bulowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Bulowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Bulowicach 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Bulowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Bulowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Bulowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer