Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Strzegom

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Strzegomiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Strzegom cieszy się sławą z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów DPF do aut ze stajni Isuzu. Słynnej firmie Isuzu niemożliwe byłoby wytworzenie niezbędnych maksymalnych limitów ilości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Strzegomiu odszukać można warsztaty, zajmujące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych Isuzu. Isuzu to diesle, które są znane w całej Europie i nie tylko, jednakże borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Z reguły powodem zaczopowania FAP-a, korporacji Isuzu, bywa inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Niemało samochodów w Strzegomiu to auta z silnikiem wysokoprężnym mające zamontowany filtr DPF, który dopomina się odnawiania. Zazwyczaj słabością, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Isuzu, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Katalizatory SCR pracują w wyjątkowo brudnym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Dlatego że Isuzu, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Strzegomiu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator. Namierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Isuzu w Strzegomiu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Strzegomiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Strzegomiu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Strzegomiu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Strzegomiu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Strzegomiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Strzegomiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Strzegomiu 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Strzegomiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Strzegomiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Strzegomiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzegomiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Strzegomiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzegom Osiedle Piastów Aleja Wojska Polskiego STM02ML 50.975510/16.365339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer