Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zawada

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zawadzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, lecz moduł ten zużywa się, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w warsztacie pod Zawadą. By zabezpieczyć się od trudności w użytkowaniu auta Isuzu, potrzeba czasami przeczyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Zawady. Odszukanie kompetentnego zakładu mechaniki w Zawadzie specjalizującego się w samochodach osobowych Isuzu może być trudne, a także jest pracochłonne. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Zawadzie zlokalizować można laboratoria, parające się naprawą FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Filtry DPF FAP chodzą w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, przez co następuje utrata właściwości urządzenia. Typową wadą, na jaką narażone są auta wytwórcy Isuzu, szczególnie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr DPF. Zawada należy do centrów, które biją na alarm powiązany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Zawady, czemu znana firma Isuzu próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Korporacji Isuzu niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych limitów produkcji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów DPF. Wykaz cen odnawiania filtrów cząstek stałych z Isuzu dla Zawady zamieściliśmy w dolnej części strony, istnieje możliwość by sprawdzić w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów SCR. Zregenerowanie efektywności składowych katalizatorów w Zawadzie dla marki Isuzu jest prawdopodobne, bo regeneracja hydrochemiczna trafiła do Zawady.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zawadzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zawadzie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zawadzie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zawadzie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zawadzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zawadzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zawadzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Zawadzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Zawadzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zawadzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Zawadzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawada 74 ZAM01E 50.723690/23.107380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer