Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Janikowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Janikowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Janikowie jest możliwość odnawiania katalizatorów do samochodów osobowych Jaguar z powodu obecności warsztatu samochodowego z Janikowa. Janikowo należy do ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Jaguar usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Duża część samochodów w Janikowie to auta z silnikiem CRDi wyposażone w filtr DPF, który potrzebuje odnawiania. Wyszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Janikowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, a także jest mozolne. Żeby unikać kłopotów z użytkowaniem samochodu Jaguar, potrzeba okazjonalnie przepłukać filtr DPF, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Janikowa. Standardowo źródłem usterki FAP-a, znanego koncernu Jaguar, bywa inne wybrakowanie, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Auta znanego koncernu Jaguar szczycą się nieprzeciętnymi mechanizmami w zakresie ograniczenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Filtry FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem współpracę z Janikowem. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannego działania sprawnych katalizatorów dlatego też zalecamy w Janikowie zadbać o filtr DPF. Lista cennika odnawiania katalizatorów dla Jaguar dla Janikowa widnieje na dole, da się wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Janikowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Janikowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Janikowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Janikowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Janikowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Janikowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Janikowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Janikowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Janikowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Janikowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Janikowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Janikowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janikowo Cukrownia Przemysłowa JNK01N 52.750690/18.116070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer