Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jordanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jordanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jordanów cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów do pojazdów znanej firmy Jaguar. Główną wadą, która dotyka pojazdy znanej marki Jaguar, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Jordanów jest jednym z miast, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Zachowanie pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego FAP-a. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Jordanowem znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją DPF do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. FAP-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem firmę pod Jordanowem. Wyszukanie kompetentnego mechanika w Jordanowem wyspecjalizowanego w pojazdach Jaguar może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Filtry DPF operują w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach, a dokładnie w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Odtworzenie wydajności części wchodzących w skład filtrów DPF w Jordanowem dla pojazdów marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna przybyła do Jordanowa. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR lub płukanie FAP dla samochodów producenta Jaguar, odnaleźć można po prawej stronie, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Jordanowem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jordanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jordanowem 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jordanowem 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jordanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jordanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jordanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jordanowem 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Jordanowem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Jordanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jordanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jordanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jordanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jordanów Strącze-Mąkacz 3 Maja POP-JOR1 49.649620/19.828180 Wyszukaj
Jordanów Strącze-Mąkacz Rynek JRN275 49.649860/19.828880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer