Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pleszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pleszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pleszewie wystąpiła sposobność naprawy filtrów cząstek stałych DPF do aut Jaguar z racji funkcjonowania pracowni warsztatu z Pleszewa. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całej Polski, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Niemało samochodów w Pleszewie to samochody z silnikiem JTD wyposażone w katalizator samochodowy, który musi się oddawać do mycia. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle ciężkim środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników części. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat w Pleszewie. Klasyczną wadą, z jaką męczą się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator SCR. Znalezienie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Pleszewie specjalizującego się w samochodach Jaguar może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Słynnej korporacji Jaguar mogłoby nie powieść się wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Taryfikator usług płukania filtrów cząstek stałych z Jaguar dla Pleszewa wstawiono w poniższej sekcji, istnieje możliwość by sprawdzić tam, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Ulepszenie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pleszewie dla pojazdów Jaguar jest bezproblemowe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Pleszewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pleszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pleszewie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pleszewie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pleszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pleszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pleszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pleszewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Pleszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Pleszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pleszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pleszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pleszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pleszew Malinie Poznańska PLE01ML 51.896229/17.781940 Wyszukaj
Pleszew Malinie Świętego Ducha POP-PLE2 51.897099/17.783310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer