Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Przecław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Przecławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przecławiu jest szansa płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Jaguar dzięki obecności laboratorium z Przecławia. Bardzo często przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Jaguar, trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Standardową niedoskonałością, na jaką narażone są pojazdy wytwórcy Jaguar, szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr DPF. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Przecławiem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Jaguar to osobówki, jakie cieszą się sławą w całym kraju, mimo to zmagają się z problemami z filtrami DPF. FAP-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Przecławia. Dobór odpowiedniego mechanika w Przecławiu wyspecjalizowanego w samochodach Jaguar może być trudne, i jest czasochłonne. Ażeby unikać problemów z pracą pojazdu Jaguar, trzeba niekiedy wyczyścić FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Przecławia. Wybierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Jaguar w Przecławiu, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Tabela z cenami czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Jaguar dla Przecławia umieściliśmy pod zdjęciem, da się przeglądnąć w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Przecławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Przecławiu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Przecławiu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Przecławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Przecławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Przecławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Przecławiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Przecławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Przecławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Przecławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer