Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pyrzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pyrzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Pyrzyce odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych z logo Jaguar. Pojazdy korporacji Jaguar cechują się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w temacie zmniejszania poziomu produkcji spalin. Często wadą, z którą zmagają się auta spod znaku Jaguar, szczególnie, mające silnik diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Pyrzyce należy do miast, które mają kłopot w związku, z dużym procentem smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Nagminnie źródłem zatkanego katalizatora, marki Jaguar, staje się inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: niesprawna pompa Common Rail. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo trudnym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Wiele pojazdów osobowych w Pyrzycach to pojazdy z silnikiem na ropę mające zamontowany katalizator, który dopomina się płukania. Prócz atrakcji dla podróżnych pod Pyrzycami odszukać można zakłady, trudniące się regeneracją FAP do pojazdów osobowych Jaguar. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych albo płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Jaguar, znaleźć można w panelu po prawej, albo w warsztacie mechaniki samochodowej w Pyrzycach. Z racji tego, że Jaguar, zupełnie jak inni producenci domaga się do sprawnego funkcjonowania działających filtrów FAP dlatego też polecamy w Pyrzycach wziąć pod lupę katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pyrzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pyrzycach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pyrzycach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pyrzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pyrzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pyrzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pyrzycach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Pyrzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Pyrzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pyrzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pyrzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pyrzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyrzyce Jana Kilińskiego POP-PYZ2 53.144619/14.893390 Wyszukaj
Pyrzyce Górne Magazynowa PYZ01A 53.149429/14.887960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer