Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Suraż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Surażu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże komponent ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w laboratorium pod Surażem. Zachowanie górnych osiągów emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Na ogół przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Jaguar, trafia się inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzony układ zasilania silnika. Korporacji Jaguar nie powiodło się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Żeby uchronić się od przykrości z pracą pojazdu Jaguar, wypada okresami przeczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Suraża. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Surażem zlokalizować można zakłady, trudniące się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Nierzadko słabością, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny filtr FAP. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Jaguar dla Suraża widnieje w dolnej części strony, istnieje możliwość by zweryfikować w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych. Znajdź mechanika, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Surażu, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Surażu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Surażu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Surażu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Surażu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Surażu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Surażu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Surażu 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Surażu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Surażu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Surażu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer