Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wierzbna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wierzbnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wierzbnie pojawiła się możliwość płukania katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Jaguar z powodu bytności mechanika z Wierzbny. Na ogół powodem zatkanego FAP-a, marki Jaguar, staje się inne wybrakowanie, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Producentowi Jaguar niemożliwe byłoby generowanie spodziewanych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania katalizatorów. Żeby uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu diesla Jaguar, należy co jakiś czas czyścić katalizator, możliwość taka istnieje w pracowni pod Wierzbny. Główną wadą, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Filtry DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, przez co FAP-y wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Wierzbną. Niemało samochodów w Wierzbnie to pojazdy z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany katalizator SCR, który wymaga regenerowania. Wierzbna jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem związany, z ilością smogu w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Jaguar stara się, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Lista cenowa oczyszczania filtrów FAP wymontowanych z Jaguar dla Wierzbny ulokowaliśmy w poniższej sekcji, da się przeglądnąć w tamtym cenniku, jaka jest cena za usługi regeneracji katalizatorów SCR. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP jak również płukanie FAP dla samochodów Jaguar, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, jak również w laboratorium warsztatu w Wierzbnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wierzbnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wierzbnie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wierzbnie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wierzbnie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wierzbnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wierzbnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wierzbnie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Wierzbnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Wierzbnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wierzbnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Wierzbnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Wierzbnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wierzbna DK94 WRB01N 50.029121/22.614420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer