Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Zaklików

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Zaklikowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zaklikowie wystąpiła sposobność mycia filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar z przyczyny obecności warsztatowego laboratorium z Zaklikowa. FAP-y pracują w nieprzeciętnie brudnym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Znanej firmie Jaguar nie udało się osiągnięcie wymaganych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Diesle marki Jaguar szczycą się doskonałymi aparaturami w kwestii zmniejszenia zawartości produkowanych cząstek stałych. Zaklików należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z ilością smogu nad głowami mieszkańców Zaklikowa, czemu słynny koncern Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych. Odszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Zaklikowie specjalizującego się w samochodach Jaguar może dostarczyć problemów, jak również jest długotrwałe. Jaguar to pojazdy, które są słynne na całym świecie, lecz biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami. Najczęściej w przypadku sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Jaguar, trafia się inny mankament, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Zrewaloryzowanie możliwości części filtrów FAP w Zaklikowie dla marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Zaklikowa. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF lub płukanie katalizatorów SCR dla samochodów producenta Jaguar, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie samochodowym w Zaklikowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Zaklikowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Zaklikowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Zaklikowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Zaklikowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Zaklikowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Zaklikowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Zaklikowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Zaklikowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Zaklikowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Zaklikowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer