Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Brusy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Brusach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek moduł ten psuje się, czemu podołać może czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Brusami. Katalizatory SCR trudnią się pracą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku możliwości części. Uzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora SCR. Auta znanego koncernu Koenigsegg charakteryzują się świetnymi patentami w sprawie spadku emisji spalin. Żeby uchronić się od trudności w pracy samochodu Koenigsegg, potrzeba okazjonalnie przeczyścić filtr DPF, jest to dostępne u mechanika pod Brus. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Brusami odnaleźć można pracownie, trudniące się naprawą DPF do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Główną wadą, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, szczególnie, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Zwykle podłożem zatkanego FAP-a, marki Koenigsegg, bywa inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ doładowania. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub regeneracja DPF FAP dla samochodów producenta Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym, lub w laboratorium w Brusach. Wybierz warsztat, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Brusach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Brusach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Brusach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Brusach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Brusach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Brusach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Brusach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Brusach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Brusach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Brusach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Brusach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brusach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Brusach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brusy Karpaty Plac Jana Pawła II BRU01N 53.884880/17.722231 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer