Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Koziegłowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Koziegłowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Koziegłowach wystąpiła możliwość mycia filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Koenigsegg dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Koziegłów. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Koziegłowach odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją katalizatorów do samochodów Koenigsegg. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg znamionują się nadzwyczajnymi mechanizmami pracy w dziedzinie obniżania poziomu emisji zanieczyszczeń. Osiągnięcie osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z EURO 4, wymaga niezawodnego filtra DPF. Katalizatory samochodowe operują w bardzo obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Koziegłowy jest jednym z miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Koziegłów, czemu znany koncern Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Nagminnie podłożem usterki FAP-a, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Słynnej marce Koenigsegg niemożliwe byłoby wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP oraz płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Koenigsegg, wyszukać można po prawej stronie, oraz w warsztacie samochodowym w Koziegłowach. Ze względu fakt, że Koenigsegg, podobnie jak inni producenci domaga się do nienagannego działania działających katalizatorów zalecamy w Koziegłowach wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Koziegłowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Koziegłowach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Koziegłowach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Koziegłowach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Koziegłowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Koziegłowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Koziegłowach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Koziegłowach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Koziegłowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Koziegłowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koziegłowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Koziegłowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koziegłowy Pomykacz Kościelna KOG01G 50.598171/19.163750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer