Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Stąporków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Stąporkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stąporkowie znajduje się sposobność czyszczenia katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu obecności laboratorium warsztatu z Stąporkowa. Aby uchronić się od utrudnień z pracą pojazdu Koenigsegg, należy okazjonalnie przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Stąporkowa. Generowanie maksymalnych wartości emisji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Katalizatory SCR pracują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , a mianowicie za kolektorem spalin, co jest powodem, że następuje spadek osiągów urządzenia. Marce Koenigsegg niemożliwe byłoby utrzymanie wymaganych górnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Stąporkowem odszukać można warsztaty, trudniące się naprawą katalizatorów do aut Koenigsegg. Odnalezienie właściwego zakładu mechaniki w Stąporkowie wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych składają się z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, przez co katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem pracownię w Stąporkowie. Lista cennika oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Koenigsegg dla Stąporkowa można znaleźć pod zdjęciem, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji DPF. Zlokalizuj swojego mechanika, który jest specjalistą od Koenigsegg w Stąporkowie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Stąporkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Stąporkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Stąporkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Stąporkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Stąporkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Stąporkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Stąporkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Stąporkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Stąporkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Stąporkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stąporkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Stąporkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stąporków Koprosa 1 Maja SPW01C 51.137501/20.556540 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer