Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Susz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Suszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Susz chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się myciem katalizatorów SCR do aut korporacji Koenigsegg. Mnóstwo samochodów w Suszu to pojazdy z silnikiem CRD mające zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do naprawy. Ażeby uchronić się od kłopotów z eksploatacją diesla Koenigsegg, należy okresowo przepłukać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w laboratorium pod Susza. Zachowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin, koniecznie wymaga przygotowanego filtra DPF/FAP. Susz jest jednym z ośrodków, które mają problem powiązany, z dużym procentem cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na terenie całej Polski, niemniej jednak zmagają się z trudnościami z filtrami DPF. Diesle spod skrzydeł Koenigsegg mogą się pochwalić wzorcowymi możliwościami w zakresie obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się i konieczna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Susza. Zregenerowanie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Suszu dla samochodów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrotermiczna trafiła do Susza. Cennik odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Koenigsegg dla Susza ulokowano poniżej, trzeba znaleźć na tej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Suszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Suszu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Suszu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Suszu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Suszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Suszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Suszu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Suszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Suszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Suszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Suszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Suszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Susz Osiedle Korczaka Piastowska SUS01G 53.712490/19.334249 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer