Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Człuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Człuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Człuchów chlubi się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych z symbolem Łada. DPF-y stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem firmę pod Człuchowem. Częstą wadą, na jaką narażone są samochody marki Łada, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny FAP. Bardzo często podłożem zaczopowania katalizatora, znanej marki Łada, bywa inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Katalizatory trudnią się pracą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do utraty właściwości części. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Człuchowem znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Łada to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych. Lista cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych dla Łada dla Człuchowa znajduje się pod zdjęciem, trzeba zweryfikować na tamtej liście, ceny za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych. Dlatego że Łada, równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych katalizatorów polecamy, żeby w Człuchowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Człuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Człuchowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Człuchowie 320
Mycie katalizatora Łada w Człuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Człuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Człuchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Człuchowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Człuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Człuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Człuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Człuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Człuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Człuchów Osiedle Wazów Plac Wolności CLU02A 53.667610/17.357380 Wyszukaj
Człuchów Osiedle Generała Sikorskiego Osiedle generała Władysława Sikorskiego CLU01A 53.662708/17.347900 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer