Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jedlicze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jedliczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Jedlicze znane jest z laboratorium zajmującego się myciem katalizatorów SCR do aut osobowych z logo Łada. Najczęściej w przypadku przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP, z symbolem Łada, trafia się inny defekt, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Słynnej marce Łada mogłoby nie powieść się osiągnięcie niezbędnych górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Jedliczem odnaleźć można pracownie, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Zwykłą usterką, z jaką męczą się diesle znanej firmy Łada, szczególnie, wykorzystujące silnik diesla, jest brudny katalizator SCR. Katalizatory pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Wyszukanie fachowego mechanika samochodowego w Jedliczu celującego w pojazdach Łada może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Jedlicze jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z zawartością cząstek stałych w powietrzu Jedlicza, czemu koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Ze względu fakt, że Łada, podobnie jak każda inna marka wymaga do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Jedliczu zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Łada w Jedliczu, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jedliczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jedliczu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jedliczu 320
Mycie katalizatora Łada w Jedliczu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jedliczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jedliczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jedliczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Jedliczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Jedliczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jedliczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer