Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Lipsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Lipsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lipsku istnieje opcja czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z powodu działalności laboratorium warsztatu z Lipska. FAP-y stworzone są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem usługi z Lipska. Słynnej marce Łada nie udało się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Żeby ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu diesla Łada, wypada czasem przedmuchać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lipska. Zwykłą słabością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Lipskiem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Łada. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z kwestią z filtrami DPF. DPF-y działają w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja FAP dla marki Łada, odnaleźć można w panelu bocznym, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Lipsku. Ulepszenie kondycji składowych filtrów FAP w Lipsku dla marki Łada jest bezproblemowe, bo regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Lipska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Lipsku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Lipsku 320
Mycie katalizatora Łada w Lipsku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Lipsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Lipsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Lipsku 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsk Rynek LPS01A 53.733349/23.403481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer