Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Ożarów Mazowiecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Ożarowie Mazowieckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ożarów Mazowiecki znane jest z warsztatu trudniącego się oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych spod skrzydeł Łada. Żeby ustrzec się od problemów przy prowadzeniu pojazdu Łada, trzeba okresowo przedmuchać filtr DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Ożarowa Mazowieckiego. Odnalezienie specjalistycznego mechanika samochodowego w Ożarowie Mazowieckim wyprofilowanego w autach Łada może być trudne, jak również jest długotrwałe. Często słabością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Łada, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Osiągnięcie górnych limitów poziomu emisji spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 6, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Ożarów Mazowiecki jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Ożarowa Mazowieckiego, czemu znany koncern Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Łada to pojazdy, które są słynne na terenie całego kraju, jednak walczą z trudnościami z filtrami DPF. Katalizatory samochodowe działają w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co następuje spadek właściwości urządzenia. Odzyskanie sprawności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Ożarowie Mazowieckim dla samochodów marki Łada jest dostępne, dlatego, że regeneracja metodą wodną trafiła do Ożarowa Mazowieckiego. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla aut producenta Łada, zlokalizować można w panelu po prawej, oraz w warsztatowym laboratorium w Ożarowie Mazowieckim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Ożarowie Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Ożarowie Mazowieckim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Ożarowie Mazowieckim 320
Mycie katalizatora Łada w Ożarowie Mazowieckim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Ożarowie Mazowieckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Ożarowie Mazowieckim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Ożarowie Mazowieckim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Ożarowie Mazowieckim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Ożarowie Mazowieckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Ożarowie Mazowieckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ożarowie Mazowieckim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Ożarowie Mazowieckim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ożarów Mazowiecki Osiedle Kabel Konotopska OZM440 52.209492/20.809860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer