Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Łapy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Łapach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Lamborghini z silnikiem na ropę, jednak element ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Łapami. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Lamborghini mogą się poszczycić świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie ograniczania ilości produkowanych gazów spalinowych. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją diesla Lamborghini, potrzeba czasami przedmuchać filtr DPF, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Łap. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Łapach wyspecjalizowanego w autach Lamborghini może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. DPF-y zmontowane są z ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Łapami. Znanej firmie Lamborghini mogłoby nie powieść się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Częstą usterką, jaka dotyka samochody spod skrzydeł Lamborghini, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Z racji tego, że Lamborghini, tak jak inne marki potrzebuje do sprawnej pracy nienaruszonych katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Łapach wziąć pod lupę katalizator. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów a także płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Lamborghini, wyszukać można w panelu po prawej, a także w warsztacie w Łapach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Łapach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Łapach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Łapach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Łapach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Łapach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Łapach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Łapach 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Łapach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Łapach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Łapach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łapach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Łapach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łapy Wity Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury LAP02ML 52.982960/22.892380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer