Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Wyśmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Wyśmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w samochodach osobowych Lamborghini z silnikiem napędzanym ropą, jednakże moduł ten zużywa się, w czym poradzić może naprawa katalizatorów w pracowni pod Wyśmierzycami. Dobranie profesjonalnego zakładu w Wyśmierzycach celującego w samochodach osobowych Lamborghini może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Standardową wadą, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Lamborghini, zwykle, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Mnóstwo pojazdów w Wyśmierzycach to auta z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany filtr DPF, który potrzebuje regenerowania. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w pracy diesla Lamborghini, potrzeba co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w laboratorium pod Wyśmierzyc. Lamborghini to samochody, jakie cieszą się renomą na całym świecie, ale biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zwykle podłożem uszkodzenia katalizatora samochodowego, wytwórcy Lamborghini, bywa inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Osiągnięcie górnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Gdyż Lamborghini, tak jak inne samochody wymaga do nienagannego działania nienaruszonych filtrów DPF polecamy, żeby w Wyśmierzycach zwrócić uwagę na katalizator samochodowy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów czy regeneracja DPF dla marki Lamborghini, można odszukać na stronie, czy u mechanika w Wyśmierzycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Wyśmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Wyśmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Wyśmierzycach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Wyśmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Wyśmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Wyśmierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Wyśmierzycach 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Wyśmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lamborghini w Wyśmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Wyśmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer