Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - McLaren, Raszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów McLaren w Raszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Raszyn cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem filtrów DPF do pojazdów osobowych znanej marki McLaren. FAP-y funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w wydechu, przez co po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. McLaren to osobówki, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, mimo to zmagają się z kwestią z katalizatorami. Klasyczną wadą, z jaką zmagają się osobówki spod znaku McLaren, zazwyczaj, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Osobówki korporacji McLaren chlubią się dobrymi aparaturami w kwestii zmniejszania emisji spalin. Zachowanie maksymalnych limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, wymaga pracującego poprawnie filtra DPF. Raszyn jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka McLaren próbuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR składają się z ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Raszynem. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów czy płukanie DPF dla samochodów producenta McLaren, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie samochodowym w Raszynie. Cennik mycia filtrów cząstek stałych z McLaren dla Raszyna umieściliśmy na dole, nie ma przeszkód, by wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów McLaren w Raszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF McLaren w Raszynie 320
Regeneracja filtra FAP McLaren w Raszynie 320
Mycie katalizatora McLaren w Raszynie 320
Płukanie katalizatora SCR McLaren w Raszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych McLaren w Raszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych McLaren w Raszynie 1490
Wycinanie filtra DPF McLaren, usuwanie filtra DPF McLaren w Raszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR McLaren w Raszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora McLaren w Raszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu McLaren

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator McLaren w Raszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raszyn Młynarska RAS01A 52.158611/20.927589 Wyszukaj
Raszyn Pruszkowska RAS02B 52.161301/20.914801 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer