Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Szczytna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Szczytnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w samochodach Porsche z silnikiem napędzanym dieslem, ale urządzenie to psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Szczytną. Bardzo często przyczyną zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Porsche, trafia się inne wybrakowanie, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Klasyczną usterką, która dotyka auta firmy Porsche, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr i katalizator. Prócz rozrywek dla turystów w Szczytnej odszukać można laboratoria, trudniące się regeneracją FAP do pojazdów osobowych Porsche. Producentowi Porsche nie byłoby możliwe zachowanie wymaganych do zrealizowania wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Duża część samochodów osobowych w Szczytnej to samochody z silnikiem CDI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do płukania. Szczytna należy do centrów, które mają problem w związku, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Szczytnej, czemu słynna marka Porsche próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem katalizatorów. Porsche to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na całym świecie, jednak walczą z kwestią z filtrami FAP. Odtworzenie efektywności części filtrów DPF/FAP w Szczytnej dla pojazdów Porsche jest ogólnodostępne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Szczytnej. Lista cenowa odnawiania filtrów DPF/FAP dla Porsche dla Szczytnej zamieszczono poniżej, można przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Szczytnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Szczytnej 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Szczytnej 320
Mycie katalizatora Porsche w Szczytnej 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Szczytnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Szczytnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Szczytnej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Porsche, usuwanie filtra cząstek stałych Porsche w Szczytnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Porsche w Szczytnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Szczytnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wybierz punkt w Szczytnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Porsche

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Porsche w Szczytnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczytna Osiedle Słoneczne Wolności SCA01G 50.414639/16.445459 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer