Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Bierutów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Bierutowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bierutowie znajduje się sposobność odnawiania katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Baojun dzięki działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Bierutowa. Niemało aut w Bierutowie to pojazdy z silnikiem dCi posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który wymaga odnawiania. Osobówki z logo Baojun chlubią się znakomitymi technologiami w kwestii zmniejszenia produkcji gazów wydechowych. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Bierutowem odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów osobowych Baojun. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak stykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Bierutów jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Baojun stara się, zapobiegać, za pomocą filtrów FAP. Producentowi Baojun nie powiodłoby się osiągnięcie żądanych przez normy maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Klasyczną słabością, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe znanej marki Baojun, w większości wypadków, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr FAP. Cennik usług odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF od Baojun dla Bierutowa widnieje na dole, można wyszukać w tamtym cenniku, koszt za usługi płukania katalizatorów SCR. Odzyskiwanie skuteczności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Bierutowie dla aut Baojun jest bezproblemowe, bo regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Bierutowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Bierutowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Bierutowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Bierutowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Bierutowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Bierutowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Bierutowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Bierutowie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Bierutowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Bierutowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Bierutowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Bierutowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Bierutowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bierutów Karwiniec 1 Maja BIR01A 51.125259/17.543449 Wyszukaj
Bierutów Karwiniec Przyjaciół Żołnierza POP-BIU1 51.124371/17.544531 Wyszukaj
Bierutów Karwiniec Przyjaciół Żołnierza POP-BIU2 51.124439/17.543730 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer