Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Przemyśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Przemyślu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przemyśl słynie z mechanika zajmującego się naprawą filtrów i katalizatorów do samochodów z logo Baojun. Aby uchronić się od trudności w użytkowaniu diesla Baojun, trzeba czasem przepłukać katalizator, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Przemyśla. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Wyszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Przemyślu przodującego w autach osobowych Baojun może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Duża część pojazdów w Przemyślu to pojazdy z silnikiem Di-D posiadające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez czyszczenia. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Przemyślu znaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Częstą bolączką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun, przede wszystkim, posiadające silnik diesla, jest zapchany sadzą FAP. Zachowanie górnych osiągów ilości emitowanych spalin, dozwolonych normą EURO 5, domaga się działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Lista cenowa odnawiania filtrów cząstek stałych wymontowanych z Baojun dla Przemyśla można znaleźć na dole, należy wyszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania DPF. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie DPF FAP dla aut marki Baojun, odnaleźć można po prawej stronie, lub w warsztatowym laboratorium w Przemyślu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Przemyślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Przemyślu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Przemyślu 398
Mycie katalizatora Baojun w Przemyślu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Przemyślu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Przemyślu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Przemyślu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Przemyślu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Przemyślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Przemyślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer